GABENIMAS JŪRA

UAB Navalis Maritime Agency siūlo įvairiapusiškas krovinių gabenimo jūra galimybes ne tik per Klaipėdos uostą bet ir visose pasaulio valstybėse. Dėka plataus agentų tinklo galime transportuoti Jūsų krovinį ne tik iki konkretaus šalies uosto, bet ir pristatyti iki galutinio vartotojo durų bet kurioje pasaulio dalyje.

Labiausiai paplites krovinių transportavimo būdas šiandien yra gabenimas jūriniais konteineriais (FCL) variantas. Klientui galima pasiūlyti šių tipų konteinerius 20‘DC, 40‘DC, 40‘HC, 20‘OT, 40‘OT, 20‘FR, 40‘FR 20‘DC ISO TANK, 40‘DC ISO TANK, 20‘RF, 40‘RF, kas leidžia atlikti praktiškai bet kokio tipo krovinio transportavimą nepriklausomai nuo jo būvio, išmatavimų, svorio, apimčių ir kitų specifinių savybių. Dalinių siuntų transportavimui (LCL) rinkoje nusistovėjęs sprendimas gabenti to pačiu būdu kaip ir pilnos konteinerio komplektacijos, bet naudojant tik dalį jūrinio konteinerio tūrio ir ploto dalį.

Mūsų įmonė turi didelį patirtį ir negabaritinių krovinių gabenime. Profesionaliai įvertinsime kiekvieną specializuoto transportavimo atvejį ir pasiūlysime pačius geriausius sprendimus, vadovaujantis visomis iš to kylančiomis sąlygomis: transporto priemonės parinkimas, reikiamo tvirtinimo schemos ir reikiamų medžiagų parinkimas, saugiausio ir optimaliausio maršruto parinkimas, krovinio palyda, transito ir kitų privalomų leidimų įforminimą bei pakrovimo ir iškrovimo galimybes tiek tarpinuose gabenimo etapuose, tiek išsiuntimo ar galutinės paskirties taške.

Specializuojamės ir laivų fractavimo srityje, todėl Klientui galimę pasiūlyti galimai visas įmanomas jūrinio gabenimo galimybes, įskaitant ir bet kokio laivo tipo frachtavimą tiek konkrečiam maršrutui ar terminuotam laivo įdarbinimui vienokio ir kitokio projekto įgyvendinimui bet kuriame pasaulio taške.
Papildomai galime pasiūlyti ir laivų agentavimo paslaugą net tik Klaipėdos uoste, bet ir kituose pasaulio uostuose.

KROVINIU APTARNAVIMO VIETA: Palemono 171, Kaunas. 4-tas angaras

KROVINIU APTARNAVIMO VIETA: Pramonės g. 8, Klaipėda

EXCELLENCE QUALITY SERVICE

Daugiau kaip 20 metų patirtis subrandino tinkamą supratimą ko reikia kiekvienam Klientui, nepriklausomai nuo generuojamų apymčių ar krovinių specifikos. Kiekvienas esamas ir naujas Klientas mums reiškią galimybę ugdyti įmonės profesionalios komandos reikalingą kompetenciją bei siekti aukščiausio Klientų įvertinimo. Mes džiaugiamės kiekvienu gautu atsiliepimu ir suprantame, kad tai mūsų pastangų ir teikiamų paslaugų įvertinimas.

Dirbdami su pasaulinio lygio partneriais ECU LINE, SHIPCO, GLOBELINK FOLLOW, CARDINAL MARITIME, VANGUARD LOGISTICS betarpiškai susipažįstame su naujausiomis logistikos paslaugų naujovėmis bei tolimesnio vystymo perspektyvomis ir visa tai galime perduoti savo esamiems ir būsimiems Klientams. Tai garantuoja profesionalių paslaugų teikimą, neapsiribojant nei geografine vietove ar kitais galimais krovinių transportavimo ypatumais ar iššūkiais.

PATIKĖKITE SAVO UŽDUOTIS MUMS IR MES PASIRŪPINSIME, KAD JŪSŲ KROVINYS BŪTŲ PRISTATYTAS LAIKU IR SAUGIAI.

CFS, ORAS, JŪRA, SAUSUMA, GELEŽINKELIS

Suprasdama tarptautinio transportavimo proceso intensyvėjančią svarbą, UAB „Navalis Maritime Agency“ kvalifikuota komanda siūlo krovinių gabenimo paslaugas įvairiomis sąlygomis bei geriausia kaina. Užtikriname profesionalų transportavimą „nuo durų iki durų“,

Susisiekite arba užsukite pas mus jau Šiandien