GABENIMAS GELEŽINKELIAIS

Veikdami kaip multimodalinės paslaugos operatoriai, teikiame ir krovinių gabenimo geležinkelio transportu paslaugas.
Gera Lietuvos geografinė padėtis leidžia kompleksiškai organizuoti didelių ir mažų krovininių partijų gabenimą nuo Vladivostoko iki Hamburgo, naudojant plačios ir siauros geležinkelio vėžės sprendinius.

Mūsu įmonė gali pasiūlyti geležinkelio ekspedijavimo paslaugas Baltijos valstybėse, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje ir NVS šalyse. Geležinkeliu gabenamų krovinių nomenklatūra leidžia atlikti ir didelių krovinio apymčių gabenimą, nepriklausomai nuo kiekio ir geografinio išpildymo, todėl visada rasime optimalų gabenimo maršrutą biriems, skystiems, suverstiniams, generaliniams ir negabaritiniams kroviniams bei visų tipų jūriniams konteineriams. Priklausomai nuo konkretaus užsakymo, bus pasiūlytas reikiamas vagono tipas, priimtiniausias maršutas ir krovinio judėjimo sekimo galimybė.

Įforminsime visus transportavimui reikalingus dokumentus, įskaitant visas paraiškas ir gabenimo maršrutų derinimo patvirtinimus. Gabaratinių krovinių gabenimui bus parūpintos krovinio tvirtinimo schemos ir reikiami tranzitinių geležinkelio stočių suderinimai kiekvienam krovinio gabenimui.
Įmonė gali pasiūlyti ir geležinkelio vagonų nuomos paslaugą.

NAUJA IR PATIKIMA. KONTEINERIZUOTŲ KROVINIŲ PRISTATYMAS IŠ KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOS ‚EXPRESS‘ TRAUKINIU. REGULIARUS GRAFIKAS, TRANZITO LAIKAS: 15 – 18 DIENŲ.

 

KROVINIU APTARNAVIMO VIETA: Palemono 171, Kaunas. 4-tas angaras

KROVINIU APTARNAVIMO VIETA: Pramonės g. 8, Klaipėda

EXCELLENCE QUALITY SERVICE

Daugiau kaip 20 metų patirtis subrandino tinkamą supratimą ko reikia kiekvienam Klientui, nepriklausomai nuo generuojamų apymčių ar krovinių specifikos. Kiekvienas esamas ir naujas Klientas mums reiškią galimybę ugdyti įmonės profesionalios komandos reikalingą kompetenciją bei siekti aukščiausio Klientų įvertinimo. Mes džiaugiamės kiekvienu gautu atsiliepimu ir suprantame, kad tai mūsų pastangų ir teikiamų paslaugų įvertinimas.

Dirbdami su pasaulinio lygio partneriais ECU LINE, SHIPCO, GLOBELINK FOLLOW, CARDINAL MARITIME, VANGUARD LOGISTICS betarpiškai susipažįstame su naujausiomis logistikos paslaugų naujovėmis bei tolimesnio vystymo perspektyvomis ir visa tai galime perduoti savo esamiems ir būsimiems Klientams. Tai garantuoja profesionalių paslaugų teikimą, neapsiribojant nei geografine vietove ar kitais galimais krovinių transportavimo ypatumais ar iššūkiais.

PATIKĖKITE SAVO UŽDUOTIS MUMS IR MES PASIRŪPINSIME, KAD JŪSŲ KROVINYS BŪTŲ PRISTATYTAS LAIKU IR SAUGIAI.

CFS, ORAS, JŪRA, SAUSUMA, GELEŽINKELIS

Suprasdama tarptautinio transportavimo proceso intensyvėjančią svarbą, UAB „Navalis Maritime Agency“ kvalifikuota komanda siūlo krovinių gabenimo paslaugas įvairiomis sąlygomis bei geriausia kaina. Užtikriname profesionalų transportavimą „nuo durų iki durų“,

Susisiekite arba užsukite pas mus jau Šiandien