GABENIMAS ORU

GABENIMAS ORU

Krovinių gabenimas bei ekspedijavimas oru. Galime transportuoti krovinius į Afriką, Aziją, Ameriką ir kitas šalis. Užtikriname visas reikalingas muitinės tarpininkavimo paslaugas.

Užsiimame greitai gendančių produktų pristatytmu į bet kurį pasaulio tašką. Dirbdami su stambiausiomis krovinių avialinijomis, sugebame pervežti Jūsų nuo 1 kg iki 100 tonų siuntą visame pasaulyje.

Ar tai būtų ka tik Aleskoje pagautos žuvies užsakymas, egzotiškų gėlių iš Pietų Amerikos siunta, sultingų ananasų iš Ganos gabenimas, patikėkite visa tai mums ir Jus maloniai nustebsite, Jūsų siunta Jus pasieks kartu su aromatingai kvepiančiu rytinės kavos puodeliu.

COVID – 19 į mūsų gyvenimą inešė labai daug sumaišties, nerimo. Daug žalos padaryta visų pasaulio šalių ekonomikai ir dideli lūkesčiai dedami į naujos vakcijos išradimus, kurie netrukus pasieks pasaulį. Mūsų kompanija supranta kaip galėtų prisidėti prie šių procesų ir pasiruošusi dalyvauti naujo vakcinos transportavime į bet kurią pasaulio šalį. Krovininių lėktuvų Boeing 747-400F, Boeing 747-8F parkas leidžia maksmiliai greitai nugabenti visiems svarbų krovinį į labiausiai viruso pažeistas šalis. Kreipkitės į mus ir mes Jums padėsime.

KROVINIU APTARNAVIMO VIETA: Palemono 171, Kaunas. 4-tas angaras

KROVINIU APTARNAVIMO VIETA: Pramonės g. 8, Klaipėda

EXCELLENCE QUALITY SERVICE

Daugiau kaip 20 metų patirtis subrandino tinkamą supratimą ko reikia kiekvienam Klientui, nepriklausomai nuo generuojamų apymčių ar krovinių specifikos. Kiekvienas esamas ir naujas Klientas mums reiškią galimybę ugdyti įmonės profesionalios komandos reikalingą kompetenciją bei siekti aukščiausio Klientų įvertinimo. Mes džiaugiamės kiekvienu gautu atsiliepimu ir suprantame, kad tai mūsų pastangų ir teikiamų paslaugų įvertinimas.

Dirbdami su pasaulinio lygio partneriais ECU LINE, SHIPCO, GLOBELINK FOLLOW, CARDINAL MARITIME, VANGUARD LOGISTICS betarpiškai susipažįstame su naujausiomis logistikos paslaugų naujovėmis bei tolimesnio vystymo perspektyvomis ir visa tai galime perduoti savo esamiems ir būsimiems Klientams. Tai garantuoja profesionalių paslaugų teikimą, neapsiribojant nei geografine vietove ar kitais galimais krovinių transportavimo ypatumais ar iššūkiais.

PATIKĖKITE SAVO UŽDUOTIS MUMS IR MES PASIRŪPINSIME, KAD JŪSŲ KROVINYS BŪTŲ PRISTATYTAS LAIKU IR SAUGIAI.

CFS, ORAS, JŪRA, SAUSUMA, GELEŽINKELIS

Suprasdama tarptautinio transportavimo proceso intensyvėjančią svarbą, UAB „Navalis Maritime Agency“ kvalifikuota komanda siūlo krovinių gabenimo paslaugas įvairiomis sąlygomis bei geriausia kaina. Užtikriname profesionalų transportavimą „nuo durų iki durų“,

Susisiekite arba užsukite pas mus jau Šiandien