GABENIMAS SAUSUMA

GABENIMAS SAUSUMA

UAB „NAVALIS MARITIME AGENCY” PAGAL JŪSŲ POREIKĮ ATLIKS KROVINIŲ GABENIMĄ TINKAMOMIS AUTOTRANSPORTO PRIEMONĖMIS.

Pagal krovinio svorį, dydį ar tūrį mes parinksime tą transporto priemonę ir tą transportavimo būdą, kuris atitiks keliamus reikalavimus ir optimalius sprendimus.

Jūs galite mums patikėti greitai gendančių, žaliavų ar vartojimui skirtų prekių gabenimą. Visiems kroviniams rasime patikimiausią transportavimo būdą ir užtikrinsime aukštą teikiamos paslaugos kokybę.

Turimas ir mūsų partnerių parkas leidžia pasiūlyti įvairaus tonažo ir tūrio treilerius. Jus galite išsirinkti vieną iš šių transportų priemonių ir užsisakyti aktualų krovinio transportavimą:
Standartinis treileris – 90 m3, 22 tonos krovinio
JUMBO treileris – 96 m3, 22 tonos krovinio
AUTOTRAUKINYS – 110 m3, 22 tonos krovinio
AUTOTRAUKINYS – 120 m3, 22 tonos krovinio
Pasiruoše pakonsultuoti ir šaldytų krovinių transportavimo klausimais.
JŪSŲ RŪPESČIAI, MŪSŲ SPRENDIMAI. PATIKĖKITE SAVO KROVINIUS MUMS.

KROVINIU APTARNAVIMO VIETA: Pramonės g. 8, Klaipėda

KROVINIU APTARNAVIMO VIETA: Palemono 171, Kaunas. 4-tas angaras

EXCELLENCE QUALITY SERVICE

Daugiau kaip 20 metų patirtis subrandino tinkamą supratimą ko reikia kiekvienam Klientui, nepriklausomai nuo generuojamų apymčių ar krovinių specifikos. Kiekvienas esamas ir naujas Klientas mums reiškią galimybę ugdyti įmonės profesionalios komandos reikalingą kompetenciją bei siekti aukščiausio Klientų įvertinimo. Mes džiaugiamės kiekvienu gautu atsiliepimu ir suprantame, kad tai mūsų pastangų ir teikiamų paslaugų įvertinimas.

Dirbdami su pasaulinio lygio partneriais ECU LINE, SHIPCO, GLOBELINK FOLLOW, CARDINAL MARITIME, VANGUARD LOGISTICS betarpiškai susipažįstame su naujausiomis logistikos paslaugų naujovėmis bei tolimesnio vystymo perspektyvomis ir visa tai galime perduoti savo esamiems ir būsimiems Klientams. Tai garantuoja profesionalių paslaugų teikimą, neapsiribojant nei geografine vietove ar kitais galimais krovinių transportavimo ypatumais ar iššūkiais.

PATIKĖKITE SAVO UŽDUOTIS MUMS IR MES PASIRŪPINSIME, KAD JŪSŲ KROVINYS BŪTŲ PRISTATYTAS LAIKU IR SAUGIAI.

CFS, ORAS, JŪRA, SAUSUMA, GELEŽINKELIS

Suprasdama tarptautinio transportavimo proceso intensyvėjančią svarbą, UAB „Navalis Maritime Agency“ kvalifikuota komanda siūlo krovinių gabenimo paslaugas įvairiomis sąlygomis bei geriausia kaina. Užtikriname profesionalų transportavimą „nuo durų iki durų“,

Susisiekite arba užsukite pas mus jau Šiandien